3 lipca 2024

Zwyczajni Święci Polacy -Małgorzata Król

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Zapraszamy na inspirujące spotkanie z Małgorzatą Król,  która ukazała, jak wielką siłą są Polacy, którzy swoim męstwem i siłą ducha zostali wyniesieni na ołtarze. 

Poznaj historie Jarogniewa, Ryszarda, Józefa, Edwarda, Jana, Romualda, Jerzego, Franciszka, Witolda i Karola Wojtyły seniora, które dowodzą, że świętość jest w zasięgu każdego z nas. Zanurz się w opowieściach o prostocie, oddaniu i odwadze, które przekształcają życie. Dołącz do nas i odkryj, jak codzienne wyzwania mogą prowadzić do doskonałości. Spotkaj się z nami, aby poczuć moc inspiracji i uwierzyć, że świętość to dar dostępny dla każdego! ,

Małgorzata Król – ur. 1994, autorka licznych książek, m.in.: Zwyczajne święte kobietyChłopcy malowani. Interesuje się historią, szczególnie drugiej wojny światowej oraz żywotami wielkich Polaków.

Wydarzeniem zostało objęte patronatem Wydawnictwa Esprit

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści