25 marca 2024

Zbrodnicza Ideologia Antykultury – Michał Pytel, Jakub Zgierski

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Zbrodnicza Ideologia Antykultury

Zapraszamy na niezwykle ważne spotkanie poświęcone tematowi “Zbrodnicza Ideologia Antykultury”. Podczas tego wydarzenia będziemy zgłębiać głębsze aspekty ideologii antykultury i jej potencjalne konsekwencje dla naszej wolności oraz społeczeństwa jako całości.

Czym więc jest ta ideologia antykultury? To nie tylko destrukcyjna siła dążąca do zniszczenia zdolności ludzi do twórczej pracy, ale także atakująca fundamenty naszej cywilizacji, takie jak wolność jednostki i jej możliwość rozwoju. Podłoże ideologii antykultury tkwi w manipulacji, która prowadzi do zatarcia granic między dobrem a złem, między kulturą a destrukcją.

Podczas naszego spotkania będziemy zgłębiać również takie pytania jak: Czy nasza wolność jest rzeczywiście zagrożona? Jakie są prawdziwe cele rewolucji seksualnej i jakie mechanizmy manipulacyjne są używane przez media i wielkie korporacje, aby osiągnąć te cele?

Rozważymy również, czy mamy do czynienia z projektem nowego człowieka, kontrolowanego przez siły antykulturowe, oraz jakie są rzeczywiste motywacje stojące za współczesnymi ideologiami. Przeanalizujemy również starożytną maksymę “dziel i rządź” oraz jej zastosowanie w dzisiejszym świecie.

Nie sposób również pominąć roli rewolucji technologicznej i jej wpływu na naszą przyszłość. Dokąd zaprowadzi nas ta rewolucja? Czy naprawdę jest to droga do postępu, czy może jedynie kolejny element w grze kontroli i manipulacji?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to inspirujące i pouczające spotkanie, podczas którego razem będziemy próbowali rozwikłać zawiłości zbrodniczej ideologii antykultury i poszukiwać ścieżek do zachowania naszej wolności oraz godności jednostki w obliczu coraz bardziej skomplikowanego i niebezpiecznego świata.

Michał Pytel

Magister nauk o polityce i administracji specjalizujący się w badaniu zmian stosunków społecznych, zwłaszcza w zakresie myśli marksistowskiej i polityki Unii Europejskiej. Menadżer kilku znanych konserwatywnych kanałów na YouTube oraz realizator nagrań. Jeden ze współautorów „Encyklopedii Antykultury”.

Jakub Zgierski

Dziennikarz, publicysta i redaktor wydania „Encyklopedii Antykultury”. Z zamiłowania badacz ideologii marksistowskiej, a zwłaszcza jej współczesnych odmian, natomiast z wykształcenia – edytor tekstów, korektor oraz ekspert w zakresie marketingu internetowego i zarządzania w e-biznesie.

 

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści