3 lipca 2024

Nadchodzi Niemieckie Imperium Europejskie

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Adamem Wielomskim oraz dr Magdaleną Ziętek – Wielomską z okazji premiery książki “Imperialna Europa”. Autorem książki jest prof. Adam Wielomski, który wraz z małżonką, przedstawi fascynującą analizę prusko-niemiecko-europejskiego imperializmu oraz jego wpływ na współczesne myślenie geopolityczne i polityczne w Europie. Omówione zostaną także historyczne próby zjednoczenia Europy przez Niemców w XX wieku, w tym związane z nimi czystki etniczne i podboje. Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji nad znaczeniem tych wydarzeń dla obecnej sytuacji międzynarodowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią i polityką!

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści