14 marca 2020

Zagubieni

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Często jest tak w naszym życiu, że gubimy czas, którego symbolem jest zegarek. Kiedy sobie to uświadamiamy to czujemy przerażenie, że zginęło nam coś cennego.?

Czujemy podświadomie stratę czegoś, czego fizyczie nie potrafimy określiś. Z jednej strony mamy tego świadomość a z drugiej boimy się to zmienić. Trwamy w naszej rzeczywistości bojąc się. Boimy się zmian.?

Tłumaczymy sobie, że jest nam tak dobrze. Przyzwyczajamy się do schematów i nawyków. Coraz bardziej gubimy się i coraz trudniej jest nam się odnaleźć. Boimy się wyzwań, braku akceptacji i oceny. Poszukujemy po omacku do końca nie chcąc odnaleźć. ?‍♀️

Zadowalamy się małymi przyjemnościami, tracąc to co piękne i nieprzemijające.?

A może czaś podjąć wyzwanie. Wyruszyś w drogę. Odnaleźć walizkę, która nam się zagubiła. Spakowaś do niej wszystkie nasze piękne chwile, nasze doświadczenia, marzenia, pragnienia i wyruszyć w drogę by odnaleść siebie, drugiego człowieka, miłość, prawdziwe szczęście. By doświadczyć, przerzyć i uwierzyć.?

Pozwól się odnaleźć się Jezusowi. ?


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści