Wydarzenie

PLATFORMA POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

SZANOWNI PAŃSTWO,

od 10 lat wspieramy Polskich Przedsiębiorców w ramach naszej Fundacji Wiara w Biznesie. Na co dzień jesteśmy blisko Was, bo sami jesteśmy przedsiębiorcami. Dotykamy tych samych problemów, mierzymy się z tymi samymi trudnościami, mamy takie same potrzeby i oczekiwania. Rzeczywistość, w której się znaleźliśmy jest wyjątkowa i stawia przed nami duże wyzwania.

Musimy zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją, która dotyka nas wszystkich a skutki jej będą odczuwalne jeszcze przez bardzo długi czas. Stoi przed nami wyzwanie jakim będzie odbudowanie Polskiej Przedsiębiorczości, szczególnie w sektorze mikro, małych i średnich firm. To na nas opiera się polska gospodarka i od nas będzie zależało jaka ona będzie w najbliższej przyszłości. Nie czekajmy z założonymi rękami, aż inni zrobią coś za nas. Wiele razy udowodniliśmy, że polski przedsiębiorca to człowiek mądry, myślący i kreatywny, który nie boi się wyzwań i potrafi radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Najlepiej wiemy czego nam potrzeba, byśmy mogli dobrze działać i się rozwijać.

To czas Polskiej Przedsiębiorczości. To nasz czas. Udowodnijmy wszystkim, że jesteśmy najlepsi z najlepszych. Że możemy razem, że możemy więcej, że możemy lepiej. Za każdym biznesem stoją ludzie i o tym musimy pamiętać. Razem znajdziemy wyjście z każdej sytuacji i rozwiążemy każdą trudność. Wspólnie zastanówmy się, przeanalizujmy sytuację, poszukajmy rozwiązań, przedstawmy nasze potrzeby i propozycje.

Zacznijmy mówić jednym głosem. Głosem, który będzie miał siłę sprawczą. Tylko wspólnie możemy przetrwać ten trudny okres minimalizując wszelkie straty tworząc nową lepszą przyszłość dla siebie, naszych firm i naszych rodzin. Podejmijmy już teraz konkretne działania, które pomogą nam odbudować nasze biznesy, rozwinąć je i stać się jeszcze silniejszymi.

Przygotowaliśmy już pierwsze propozycje i postulaty, które chcemy przedstawić. Już teraz tworzymy: Platformę Polskiej Przedsiębiorczości, na której będziemy mogli przedstawić sytuację naszych firm, nasze problemy i trudności, nasze oczekiwania, potrzeby i propozycje. Pozwoli nam to stworzyć Raport Rekomendacyjny dla wszystkich jednostek rządowych i samorządowych o rzeczywistym stanie, potrzebach i oczekiwaniach polskich przedsiębiorców oraz mieć nadzór nad ich realizacją. Chcemy utworzyć miejsce, które będzie wspierać, chronić i pomagać wszystkim przedsiębiorcom dotkniętym tą trudną sytuacją.

Zachęcamy do wypełnienia tej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa problemy i potrzeby, aby móc na nie odpowiedzieć.
https://forms.gle/SckVzdSutTEaFpza8

Wierzymy, że to czas dla Polskiej Przedsiębiorczości. To czas dla polskich przedsiębiorców. To czas, aby pokazać naszą siłę i jedność. Otwórzmy swoje serce na drugiego człowieka.

Niedługo przedstawimy nasze kolejne propozycje. Nasze działania od początku zawierzyliśmy Bożemu Miłosierdziu i to w nim mamy całą ufność.

Prezes Fundacji Wiara w Biznesie
Wojciech Sztreker

Prezes Polskiej Akademii Biznesu
Tomasz Sztreker

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 1 stycznia 2024;
Do kiedy: 1 lutego 2524;
Organizator: WIARA W IZNESIE

Cena: Zobacz to wydarzenie na Facebooku