23 marca 2024

Wielki Reset: Jaką przyszłość planuje nam globalna władza? dr.M Ziętek-Wielomska, prof.A.Wielomski

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie poświęcone analizie współczesnych globalnych tendencji i przyszłych wyzwań dla społeczeństwa oraz gospodarki. Dr Maria Ziętek-Wielomska oraz Profesor Adam Wielomski, wybitni eksperci z zakresu polityki, przybliżą nam kwestię “Wielkiego Resetu” – paradoksalnie zarówno enigmatycznego, jak i omawianego na szeroką skalę hasła, które pojawiło się na światowej scenie wraz z pandemią COVID-19.

W obliczu globalnych zmian, takich jak pandemia, zmiany klimatyczne, oraz narastające nierówności społeczne, pytanie o to, jaką przyszłość planuje nam globalna władza, staje się niezwykle istotne. Czy kierujemy się ku lepszemu jutru, gdzie równość, zrównoważony rozwój i sprawiedliwość społeczna będą kluczowymi wartościami? Czy też przyszłość rysuje się w mrocznych barwach globalnej dominacji, stratyfikacji społecznej i ograniczenia swobód jednostki?

Podczas naszego wydarzenia, dr Ziętek-Wielomska oraz Profesor Wielomski przybliżą nam różne scenariusze rozwoju sytuacji na światowej arenie. Przedstawią także propozycje działań, które mogą wpłynąć na kształtowanie przyszłości w sposób pozytywny i zrównoważony. Dyskusja będzie otwarta, zachęcamy do udziału zarówno przedstawicieli świata akademickiego, jak i praktyków z różnych dziedzin. Warto być gotowym na nowe perspektywy i inspiracje, które mogą przynieść nam jasność w tych niespokojnych czasach.

dr Magdalena Ziętek-Wielomska

Doktor nauk o polityce, Prezes Fundacji Instytut Badawczy Pro vita bona, zastępca redaktora naczelnego czasopisma naukowego „Pro Fide Rege et Lege” i redaktor naczelny internetowego miesięcznika „Nowoczesna Myśl Narodowa”. Publicystka, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, działaczka społeczna. Zajmuje się sterowaniem społecznym, cybernetyką i filozofią. Propaguje budowanie otoczenia przyjaznego myśleniu.

prof. Adam Wielomski

(ur. 25 grudnia 1972 w Warszawie) – polski politolog i publicysta, historyk idei, profesor nauk społecznych oraz nauczyciel akademicki. W latach 1999–2001 był doradcą prezesa Rady Ministrów ds. komunikacji społecznej. W 2004 został prezesem Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego. Jest stałym współpracownikiem tygodników „Najwyższy Czas!” i „Myśl Polska” oraz redaktorem naczelnym kwartalnika „Pro Fide Rege et Lege”. Był również redaktorem naczelnym portalu konserwatyzm.pl. 1 kwietnia 2012 zrzekł się tej funkcji i został zastępcą redaktora naczelnego. Sprawuje także funkcję prezesa zarządu Towarzystwa Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej. Jest członkiem władz Towarzystwa Nauk o Bezpieczeństwie oraz zasiada w zarządzie Fundacji Pro vita bona.

Patron nad wydarzeniem objęli: Fundacja Pro vita bona, EWTN PL

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści