24 października 2019

Pierwsze urodziny projektu Oblicza kobiety

Wiara w Biznesie

19 października 2019 r. w kawiarni Agere Contra mieliśmy przyjemność wziąć udział w uroczystości z okazji pierwszych urodzin projektu Oblicza kobiety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tego wydarzenia.

Inicjatywy Oblicza kobiety i Wiara w Biznesie są nierozerwalnie połączone, więc sobotnie spotkanie nie mogło rozpocząć się inaczej, niż uroczystą Mszą Świętą w intencji twórców oraz dobroczyńców obu inicjatyw. Ksiądz doktor Grzegorz Mazur w homilii przypomniał o tym, jak ważne jest zachowanie wartości chrześcijańskich w prowadzeniu każdej działalności.

Następnym punktem, po powitaniu przybyłych do kawiarni Agere Contra gości, była prezentacja dotychczasowych osiągnięć Projektu. Zgromadzeni goście jako pierwsi zostali również zapoznani z planowanymi na kolejny rok wydarzeniami. Ruszają nowe spotkania takie jak: Babskie pogaduszki, Gorąca kawa – spotkania dla mam z dziećmi, Powołana do szczęścia czy Historie mojego życia. Będą również kontynuowane znane już inicjatywy takie jak: Świadoma swojego potencjału, 2.edycja stażu z wartościami czy badania związane z potrzebami kobiet aktywnych zawodowo. Zapowiada się wiele ciekawych propozycji, w których każda kobiet znajdzie coś dla siebie.

Na koniec wystąpienia na sali pojawił się tort urodzinowy, rozpoczynający nieformalną część spotkania. Przy słodkim poczęstunku nastąpił czas na wspólne refleksje, wymianę pomysłów oraz wzajemne gratulacje.

My również dołączamy się do mocy życzeń przekazanych na ręce pani Ewy i mamy nadzieję, że Oblicza kobiety będą się rozwijać jeszcze lepiej, niż dotychczas.


Powiązane treści