8 marca 2024

Zarządzanie kapitałem ludzkim: Wzrost efektywności i konkurencyjność polskich firm

Wojciech Sztreker Wojciech Sztreker

Zarządzanie kapitałem ludzkim: Wzrost efektywności i konkurencyjność polskich firm

Jakie techniki zarządzania pozwalają na zwiększenie produktywności? Jakie metody pozwalają na rozwój biznesu?  Jak złoty przyczynia się do rozwoju biznesu?

Goście specjalni:

  • Janusz Szewczak  – polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, główny ekonomista Kasy Krajowej SKOK, poseł na Sejm VIII kadencji, w latach 2020–2024 członek zarządu PKN Orlen
  • dr Artur Bartoszewicz – doktor nauk ekonomicznych, ekspert polityki publicznej, finansów publicznych, pomocy publicznej i zarzadzania strategicznego, adiunkt w Instytucie Rozwoju Gospodarczego, Kolegium Analiz Ekonomicznych, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Spotkanie poprowadzi Tomasz Sztreker – właściciel Polska Akademia Biznesu, CHRZEŚCIJAŃSCY SINGLE , a także kawiarni Agere Contra.

Projekt finansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

Patron nad wydarzeniem objęli: Radio Wnet, EWTN Polska

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę. Spotkanie ma charakter bezpłatny.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Miejsce spotkania: kawiarnia Agere Contra ul. Chłodna 2/18 w Warszawie


Wojciech Sztreker

Wojciech Sztreker

Twórca i założyciel Wiary w Biznesie, przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Środowiska. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci: Tomasza i Ewy.

Powiązane treści