Wydarzenie

Transseksualizm – “Nieodwracalna Krzywda”. Historia cofnięcia zmiany płci- Łukasz Sakowski

GOŚĆ SPECJALNY
“Nazywam się Łukasz Sakowski. Jestem blogerem i dziennikarzem z Poznania. Jako 13/14-latek zostałem zmanipulowany przez obcego mi, dorosłego transseksualistę, do tego, aby zmienić płeć. W wieku 18 lat trafiłem do psycholog, psychiatry i seksuolog, polecanych przez organizacje i fora transseksualistów. Wystawiły mi one diagnozę transseksualizmu i skierowały na zmianę płci bez żadnych badań diagnostycznych, psychoterapii itp. Miałem wówczas silne zaburzenia lękowe i depresyjne, które leki hormonalne do zmiany płci jeszcze pogłębiły, a w głowie wciąż mieszał mi wspomniany dorosły transseksualista. Po prawnej zmianie płci przez jakiś czas próbowałem funkcjonować jako „kobieta”, ale czułem się tylko coraz gorzej. W wyniku szeregu okoliczności […] udało mi się wyrwać z tych problemów i opuścić środowisko trans, działające niczym sekta, i cofnąć zmianę płci.”

opis zaczerpnięty z portalu pomagam.pl – https://pomagam.pl/86nw7r

Tragiczne losy dzieci, którym zmieniono płeć.

Jeszcze kilka lat temu dysforia płciowa była niezwykle rzadka. Ale dzisiaj całe grupy nastoletnich dziewcząt uznają same siebie za osoby „transpłciowe”. Rodzice z przerażeniem odkrywają, że ich córki są pod mocnym wpływem trans-gwiazd YouTube oraz „afirmujących płeć” pedagogów i terapeutów, którzy naciskają na zmieniające życie interwencje u młodych dziewcząt – w tym na medycznie niepotrzebne podwójne mastektomie i blokery dojrzewania, które mogą powodować trwałą bezpłodność.

Abigail Shrier, dziennikarka „Wall Street Journal”, zagłębiła się w świat osób trans, rozmawiając z dziewczynami, z ich udręczonymi rodzicami, z doradcami i lekarzami, którzy umożliwiają zmianę płci, a także z młodymi kobietami, które gorzko żałują tego, co sobie zrobiły.

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 13 czerwca 2024; 20:00:00
Do kiedy: 13 czerwca 2024; 21:00:00
Organizator:

Cena: Zobacz to wydarzenie na Facebooku