Wydarzenie

Śmierć i Męczeństwo Jezusa Chrystusa analizując Bazylikę Grobu Pańskiego – prof. Marek Baraniak wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej

Śmierć i Męczeństwo Jezusa Chrystusa analizując Bazylikę Grobu Pańskiego – prof. Marek Baraniak wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które przeniesie Cię w serce religijnych i historycznych tajemnic. Profesor Marek Baraniak, wybitny ekspert i wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej, poprowadzi wyjątkową analizę dotyczącą “Śmierci i Męczeństwa Jezusa Chrystusa” w kontekście fascynującej Bazyliki Grobu Pańskiego.

Podczas tego wydarzenia odkryjesz tajemnice i symbolikę związane z ostatnimi chwilami życia Jezusa oraz jego męczeństwem. Profesor Baraniak, mający bogate doświadczenie w prowadzeniu eksploracji świętych miejsc, zabierze Cię w podróż przez historię i duchowość tego wyjątkowego miejsca.

Bazylika Grobu Pańskiego, pełna duchowego znaczenia dla milionów wiernych na całym świecie, stanie się sceną głębokich refleksji nad cierpieniem i zmartwychwstaniem Chrystusa. Przeżyj tę wyjątkową podróż w towarzystwie profesora Baraniaka, który dzieli się swoją wiedzą i pasją, odkrywając głębsze warstwy znaczenia tych niezwykłych wydarzeń.

Dołącz do naszej społeczności, by zanurzyć się w duchowym bogactwie i mistycyzmie Bazyliki Grobu Pańskiego, wzbogacając swoje zrozumienie i doświadczenie wiary poprzez tę wyjątkową analizę prowadzoną przez profesora Marka Baraniaka.

dr hab. Marek Baraniak, prof. UW – pracuje na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się epigrafiką i wczesną literaturą hebrajską, aramejskimi targumami oraz językami biblijnymi.

Patron nad wydarzeniem objęli: EWTN PL

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 20 marca 2024; 18:00:00
Do kiedy: 20 marca 2024; 19:30:00
Organizator:

Cena: Zobacz to wydarzenie na Facebooku