Wydarzenie

Podróżniczy Wtorek – Sri Lanka

Zapraszamy na spotkanie z cyklu “Podróżniczy Wtorek” do kawiarni Agere Contra!

Słonie i inne dzikie zwierzęta, wspaniałe świątynie, pyszna kuchnia, dziewicza przyroda, piękne widoki i wszechobecna zieleń, wyłaniająca się nie tylko ze słynnych plantacji herbaty. Zapraszamy Was do odwiedzenia Sri Lanki – kraju, który ma to wszystko i o wiele więcej. I jest idealnym kierunkiem na urlop dla całej rodziny. Dowiecie się o tym, jakie miejsca warto zobaczyć, jak żyją miejscowi, czy jest bezpiecznie i przede wszystkim – ile to wszystko kosztuje i dlaczego wcale nie tak dużo, jak mogłoby się Wam wydawać. Opowiedzą Wam o tym wszystkim Mariusz, Iza, Helena i Idalia – prowadzący blog podróżniczy Weekendowi.pl.

weekendowi.pl czyli Mariusz i Iza – od 2011 roku szczęśliwe małżeństwo. Mieszkają w Warszawie – Iza jest rodowitą warszawianką, a Mariusz rodowitym “słoikiem” z Płocka. Łączy ich wiele, a najbardziej pasja do podróżowania. A ponieważ obydwoje pracują, nie mają czasu na długie eskapady. Stąd nazwa bloga weekendowi.pl – bo dużą część opisanych tu wycieczek trwa nie dłużej niż przedłużony weekend, czyli 5 dni. Na tych stronach dzielą się swoimi wrażeniami z podróży, opisują ciekawostki i starają się dawać dobre rady co zrobić, aby wymarzony kilkudniowy wypad do cna nie zrujnował Wam kieszeni.

Wstęp wolny!
Zapisy przez stronę: https://agerecontra.pl/wydarzenie/podrozniczy-wtorek-sri-lanka-egzotyczna-kraina-niezapomnianych-przezyc/

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 25 lutego 2020; 19:00:00
Do kiedy: 25 lutego 2020; 20:30:00
Organizator: Agere Contra

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku