Wydarzenie

O czym nie powie Ci Twój Księgowy?

CZAS NA BIZNES – TO CYKL SPOTKAŃ ZWIĄZANYCH Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ. ?

Wiara w biznesie od 6 lat zajmuje się badaniem, analizą i promowaniem przedsiębiorczości. Pokazujemy jakie ma ona znaczenie w naszym życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym. Uczymy jak z niej korzystać by móc się realizować i osiągnąć sukces. ?

KIERUJEMY NASZE DZIAŁANIA DO OSÓB:
?prowadzących działalność gospodarczą,
?tych, którzy chcą założyć firmę,
?poszukujących zmian w dotychczasowym życiu,
?mających trudność ze znalezieniem pracy

Przedsiębiorczość pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie i odkryć swoje powołanie, swój potencjał, potrzeby i możliwości. Uczy jak zdobyć wiedzę i wykorzystać ją w praktyce, budować relacje, zarządzać czasem, budżetem, projektami, nawiązywać współpracę, dokonywać oceny, podejmować decyzje, rozwiązywać problemy, usprawniać organizację i działanie, odnajdować się w trudnych sytuacjach i stawać się liderem.

?‍? TEMAT SPOTKANIA: O czym nie powie Ci Twój Księgowy?

Zastanawiasz się nad własną działalnością gospodarczą? Nie wiesz od czego zacząć? Jak zarejestrować się jako przedsiębiorca? Jaką wybrać formę opodatkowania? Jakie mogą być potencjalne źródła finansowania mojego biznesu? Jeśli nurtują Cię podobne pytania zapraszamy na spotkanie “O czym nie powie Ci Twój księgowy?” , gdzie będziemy starali się odpowiedzieć na te pytania.

Spotkanie poprowadzi:

Renata Lewandowska – księgowa z wieloletnim doświadczeniem w sektorze MŚP. Specjalizuje się w podatku VAT oraz procedurach celnych. Działa na rzecz organizacji pozarządowych. Pasjonuje się literaturą oraz kulinariami.

Spotkanie ma charakter bezpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę już wkrótce.

Miejsce spotkania: kawiarnia Agere Contra ul. Chłodna 2/18 w Warszawie.

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 12 marca 2020; 18:30:00
Do kiedy: 12 marca 2020; 20:30:00
Organizator: Wiara w Biznesie

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku