Wydarzenie

Mowa ciała w biznesie – wykrywanie kłamstwa

CZAS NA BIZNES – TO CYKL SPOTKAŃ ZWIĄZANYCH Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ. ?

 
Wiara w biznesie od 6 lat zajmuje się badaniem, analizą i promowaniem przedsiębiorczości. Pokazujemy jakie ma ona znaczenie w naszym życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym. Uczymy jak z niej korzystać by móc się realizować i osiągnąć sukces. ?

KIERUJEMY NASZE DZIAŁANIA DO OSÓB:

?prowadzących działalność gospodarczą,
?tych, którzy chcą założyć firmę,
?poszukujących zmian w dotychczasowym życiu,
?mających trudność ze znalezieniem pracy
Przedsiębiorczość pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie i odkryć swoje powołanie, swój potencjał, potrzeby i możliwości. Uczy jak zdobyć wiedzę i wykorzystać ją w praktyce, budować relacje, zarządzać czasem, budżetem, projektami, nawiązywać współpracę, dokonywać oceny, podejmować decyzje, rozwiązywać problemy, usprawniać organizację i działanie, odnajdować się w trudnych sytuacjach i stawać się liderem.

?‍? TEMAT SPOTKANIA: Mowa ciała w biznesie – wykrywanie kłamstwa

 
Opis:
Każdy z nas w sposób podświadomy analizuje gesty, ton głosu i wygląd swoich rozmówców. Ale czy chciałbyś to robić w pełni świadomie, wiedząc jakie jest prawdziwe znaczenie naszej mowy ciała? Słowa to jedynie 7% naszej komunikacji. Reszta, czyli 93% to tzw. komunikacja niewerbalna. Poznaj jej tajniki, aby ułatwić sobie komunikację z innymi.
 
Spotkanie poprowadzi Tomasz Sztreker – właściciel Polska Akademia Biznesu, CHRZEŚCIJAŃSCY SINGLE , a także kawiarni Agere Contra.
 
Spotkanie ma charakter bezpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę: https://wiarawbiznesie.pl/wydarzenie/mowa-ciala-w-biznesie-wykrywanie-klamstwa/
 
Miejsce spotkania: kawiarnia Agere Contra ul. Chłodna 2/18 w Warszawie.
To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 26 lutego 2020; 19:15:00
Do kiedy: 26 lutego 2020; 21:00:00
Organizator: Wiara w Biznesie

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku