Wydarzenie

Imperialna IV Rzesza – spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Imperialna IV Rzesza

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z jednym z najbardziej wpływowych myślicieli współczesnej Polski – Wojciechem Sumlińskim. W ramach tego wydarzenia odkryjemy tajemnicę nowego porządku geopolitycznego, jakim jest koncepcja “Imperialnej IV Rzeszy”, którą autor przedstawia w swoich najnowszych publikacjach.

Wojciech Sumliński, znany publicysta, politolog i analityk międzynarodowy, zabierze nas w podróż przez labirynt historii, geopolityki oraz przyszłości naszego kontynentu. Jego wizja Imperialnej IV Rzeszy staje się elementem burzliwej debaty na temat kształtu Europy w XXI wieku, uwzględniając powracające tendencje imperialne, zmieniającą się równowagę sił na arenie międzynarodowej oraz dążenia narodowe różnych państw.

Podczas spotkania, Sumliński zaprezentuje główne założenia swojej koncepcji, analizując zarówno historyczne precedensy, jak i współczesne wydarzenia polityczne. Będzie to doskonała okazja do zadania pytań i dyskusji na temat jego tez oraz ich ewentualnych konsekwencji dla przyszłości Polski i świata.

To wydarzenie jest niezastąpioną okazją dla wszystkich zainteresowanych geopolityką, historią oraz przyszłością Europy. Przyjdź i dołącz do naszej dyskusji, aby lepiej zrozumieć współczesne wyzwania i możliwości stojące przed naszym kontynentem.

Wojciech Sumliński,

urodzony w 1969 r. w Warszawie, psycholog i dziennikarz śledczy, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracował w pierwszym polskim zespole dziennikarzy śledczych w dzienniku „Życie”, a następnie – m.in. w tygodniku „Wprost” i w Telewizji Polskiej. Jako freelancer był autorem i współautorem licznych publikacji oraz magazynów śledczych emitowanych w TVP: „Oblicza prawdy” i „30 minut” – ukazujących tajne operacje służb specjalnych w PRL-u i w III RP.  Począwszy od 2016 autor wydaje książki we współpracy z majorem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomaszem Budzyńskim, byłym szefem delegatury ABW w Lublinie, któremu podlegało kilkuset oficerów i funkcjonariuszy służb specjalnych – dotąd napisali wspólnie pięć książek. Dotychczas, łącznie, książki Wojciecha Sumlińskiego zostały sprzedane w liczbie ponad siedmiuset tysięcy egzemplarzy, co czyni go jednym z najbardziej poczytnych współczesnych polskich autorów. Po traumatycznych doświadczeniach założył własne wydawnictwo WSR i poświęcił się nieomal wyłącznie działalności pisarskiej. Mieszka w Białej Podlaskiej, jest żonaty, ma czworo dzieci.

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 20 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 24 maja 2024; 18:00:00
Do kiedy: 24 maja 2024; 19:00:00
Organizator:

Cena: Zobacz to wydarzenie na Facebooku