Wydarzenie

Gość z Meksyku — świadek objawień z Guadalupe

Gość z Meksyku — świadek objawień z Guadalupe

Maria Guadalupe przez ponad 20 lat pracowała jako prawnik i pewnego dnia pielgrzymując do Sanktuarium Matki Bożej w Guadalupe weszła na wzgórze Tepeyac (gdzie w 1531r. Juanowi Diego ukazała się Maryja) i tam usłyszała głos Maryi, Która prosiła Marie aby ta przyprowadzała do Niej Jej dzieci. Maria poruszona tym wydarzeniem zrezygnowała z dotychczasowej pracy zawodowej i poświęciła się Maryi stając się Duchowym Przewodnikiem Maryi z Guadalupe. Udała się także do Księdza Eduardo Chaveza Sancheza (aktualnego Koordynatora wszystkich naukowców zgłębiających fenomeny związane z obrazem Matki Bożej z Guadalupe i będącym jednocześnie Szefem Głównego Instytutu Guadelupianskiego w Meksyku) i opowiedziała mu o jej osobistym doświadczeniu na górze Tipeyac. Ksiądz Eduardo zaproponował Marii, aby ta została jego uczennica i w ten sposób Maria poznała także inne nieujawnione w książkach detale Wizerunku nie ręką ludzka uczynionym. Maria opowiada o objawieniach Maryi w sposób poruszający serce i odkrywa głębię tego przesłania. 
Ciekawostki związane z Meksykiem-Papież Jan Paweł II odbył pierwsza pielgrzymkę do Guadalupe. Był to czas po walce komunistów z Kościołem i oficjalnie w Meksyku zabronione było publiczne noszenie sutanny. Prezydent Meksyku, powiedział, że zapłaci karę za Papieża JP2, który przylatując do Meksyku złamie ten zakaz-informacja od Przewodnika. Wizyta JP2 zaowocowała min. tym, że zakaz noszenia publicznie sutann został zniesiony. Meksykanie wyrzeźbili 12 metrowy wizerunek Matki Bożej z Guadalupe i zachwyceni JP2 poprosili, aby Papież pobłogosławił rzeźbę. W 2010 rzeźba została porwana przez huragan Alex i nie można było go wydobyć. To niesamowite, ale po 10 latach tkwienia w mule i kamieniach rzeźbę “zwrócił” huragan Hanna. Maryja Matka Apokalipsy ukazała się w 2020 roku, aby powiedzieć nam, że jest z nami w tym trudnym czasie….
Na całym świecie najpopularniejszym Sanktuarium i najliczniej odwiedzanym jest Sanktuarium Matki Bożej w Guadalupe. Poniżej porównania z innymi Sanktuariami.

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez:

 

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra

To wydarzenie już się odbyło. Nie można się na nie zapisać.
Gdzie:
Kiedy: 24 kwietnia 2024; 20:00:00
Do kiedy: 24 kwietnia 2024; 21:00:00
Organizator:

Cena: Zobacz to wydarzenie na Facebooku