Wydarzenie

ŚWIADOMA SWOJEGO POTENCJAŁU

Poznaj nowy wymiar przedsiębiorczości dla kobiet.
 
Jesteś na studiach i nie wiesz co dalej? Jesteś mamą na pełen etat? Prowadzisz własną działalność? Działasz jako wolny strzelec? Pracujesz na etacie? A może szukasz pomysłu na siebie?
 
Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą wejść w głąb siebie, na nowo usłyszeć pragnienia swojego serca, nauczyć się przedsiębiorczości i zacząć aktywnie działać.
 
Czeka na Ciebie:
🌷5 inspirujących spotkań
🌷 warsztaty
🌷 materiały ćwiczeniowe
🌷 historie niezwykłych kobiet
 
Tematyka spotkań:
🌺 Odkryj swoje piękno – 20 listopada 2019 r.
🌺 Poznaj swój potencjał
🌺 Zbuduj swój wizerunek
🌺 Poznaj swoje prawa
🌺 Zostań kobietą sukcesu
 
Jeśli chcesz świadomie kierować swoją karierą zawodową, to miejsce dla Ciebie. Odkryj swój potencjał i stań pewna siebie naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata biznesu.
 
Nasi prelegenci:
🌼 Odkryj swoje piękno 20 listopada 2019 r.
Julita Różańska Fernandes żona marynarza szefa kuchni, mama dwóch urwisów Jeroma 10 lat i Juliana 8 i spełniona kobieta.
Pasją moją stały sie warsztaty pielegnacyjne dla kobiet.Uczę, pokazuje, uswiadamiam jak pielęgnować skórę szczególnie twarzy. Mnie nikt tego nie nauczyl i wielu z nas tez nie.
Zapraszam na cudowny warsztat na którym poznasz techniki pielęgnacji i makijażu. Każda buzia wyjdzie uśmiechnięta i wypielęgnowana.🌼 Poznaj swoje prawa
Ewa Sztreker jurystka z duszą przedsiębiorcy i sercem prospołecznym. Marzycielka, zakochana w powieściach historycznych oraz prawniczych. Autorka bloga: powołanadobuntu.pl oraz twórczyni projektu Oblicza kobiety. Specjalizuje się w prawie kobiet, pracy oraz gospodarczym.🌼 Zbuduj swój wizerunek
Katarzyna Sztreker absolwentka: pedagogiki, logistyki i Socjologii spec. Nowe Media. Przez ponad 7 lat pracowała w branży reklamowej. Prowadząc kampanie i projekty dla wielu firm takich jak: Pfizer, GSK, Sanofi, Baxter, Johnson&Johnson, Samsung, Luksja, Frisco. Oprócz projektów komercyjnych prowadziła kampanię edukacyjno-społeczną poświęconą 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Pasjonatka rynku reklamowego i nowinek technicznych wykorzystywanych w tej branży. Obecnie pracuje już na własny rachunek przy budowaniu marki kawiarni Agere Contra.
 
Liczba miejsc: 30.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Wymagane są zapisy przez stronę.
 
Spotykamy się w kawiarni Agere Contra ul. Chłodna 2/18.
Ciekawe? Dołącz do wydarzenia już teraz!
Zapisz się na wydarzenie Przycisk przenosi na stronę w domenie obliczakobiety.pl
Gdzie:
Kiedy: 18 December 2019
Godzina: 18:30

Do kiedy: 22 January 2020
Organizator: Oblicza kobiety

Cena: bezpłatne Zobacz to wydarzenie na Facebooku